FA. (2)

Paul Dufrane - tempel van de toekomst (9a)

Paul Dufrane - tempel van de toekomst (9a) kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  luc9309
FA. (5)

Lid sinds 2021
95 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Paul Dufrane (1922-1999)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
wrijving niet genummerd

Paul Dufrane (1922-1999)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  luc9309
FA. (5)

Lid sinds 2021
95 verkochte items
17 cm
12 cm
Starttijd:26-05-2022 om 12:25
Eindtijd:07-06-2022 om 19:03
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieBerg, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland