Paul Gaugain: affiche in vierkleurendruk uit 1989

Paul Gaugain: affiche in vierkleurendruk uit 1989 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  nukre

128 verkochte items
  • Paul Gauguin (1848-1903)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig affiche in 4 kleurendruk van Paul Gaugain ter gelegenheid van een overzichtstentoonstelling van zijn werk bij de Maeght Foundation in 1989.

Kunstenaar: Paul Gauguin
techniek: quadrichromie (4 kleurendruk)
jaar: 1989
formaat: 44 x 77,5
uitgeverij: Aimé Maeght

affiche verkeerd in uitstekende staat

verzendkosten: 7,50 (standaard), 9,00 (aangetekend). België: 14,00

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:09-11-2013 om 18:04
Eindtijd:16-11-2013 om 18:04

Biedingen (2):

king
11 nov. / 10:02
€ 5
jozo
10 nov. / 15:01
€ 1