Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1920 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 31 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
LAATSTE KANS: WORD NA EINDE VEILING NIET MEER OPNIEUW AANGEBODEN! Jungfernstieg Hamburg. Zowel in de plaat gesigneerd als handgesigneerd met potlood! Gedeeltelijk Sütterlin-schrift in de signatuur: 'am Jungfernstieg in Hamburg'. Opschrift op de achterzijde: "Alster Pavillon, Düsseldorf.....Omie". Met etiket van een Nederlandse kunsthandelaar met een klein stempeltje eronder '1 aug. 1957' (datum dat het werd ingelijst). Let op de onvermijdelijke reflectie bij het fotograferen. Lijst is hier en daar beschadigd, zie foto's. Ets: goed (hier en daar foxing). | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Starttijd | 14-3-2022 om 18:08 |
Eindtijd | 27-3-2022 om 20:48 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Heerlen, Nederland |