Paul Huf: Foto, Z.T. Oor - Ingelijst (Zeer groot!) - Verkocht

Paul Huf: Foto, Z.T. Oor - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 250!
Paul Huf: Foto, Z.T. Oor - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 250!Paul Huf: Foto, Z.T. Oor - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 250!Paul Huf: Foto, Z.T. Oor - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 250!Paul Huf: Foto, Z.T. Oor - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 250!
  • Paul Huf (1924-2002)
TypeFotografie

Titel: Z.T. Oor
Jaartal: 1989
Afmetingen lijst: 200 cm x 138 cm
Oplage:  1/10
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal:  Foto
Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst (lichte beschadigingen)
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat

Administratieve code:

QQSN

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:11-10-2017 om 11:36
Eindtijd:22-10-2017 om 11:36
Klassiekers
21 okt. / 15:35
€ 250