Paul Husner - Litho: 1974

Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!
Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!
  • Paul Husner (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/25
Litho van Paul Husner. Jaar: 1974. Afmetingen blad: H39 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H21.5 x b25cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Paul Husner (1942)
Laureaat Schilderkunst – Woont en werk op Bali, Indonesië
De van oorsprong Zwitserse kunstenaar Paul Husner heeft een groot deel van zijn leven in Nederland gewerkt en lesgegeven. Daarna vestigde de schilder zich op het Indonesische eiland Bali. Hoe spontaan zijn verbeeldingen van het lokale leven in olieverf en aquarel ook lijken geschilderd, er is een lange voorbereiding aan vooraf gegaan. En dan nog kan het maanden tot soms wel een jaar duren voordat hij een werk goedkeurt. Toch blijft de frisheid en lichtvoetigheid in deze humorvolle werken overeind.
Werkt vanuit het materiaal.

In goede staat. De kleur is in werkelijkheid iets "groeniger", dit komt niet helemaal goed over de foto.

Starttijd:12-02-2022 om 14:09
Eindtijd:17-02-2022 om 20:18
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd