Paul Husner - zonder titel

Paul Husner - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Paul Husner - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Paul Husner - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Paul Husner (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10 stuks

Mooie druk van  Paul Husner.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.  Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:13-09-2022 om 14:25
Eindtijd:22-09-2022 om 21:02
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland