Paul Indrek Kostabi - Kleurengiclee PARTY TIME Handgesigneerd.

Paul Indrek Kostabi - Kleurengiclee PARTY TIME Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Leuke kleurengiclee van Paul Kostabi.

afmeting blad  61 x 41 cm  in nieuwstaat.

handgesigneerd EA   exemplaar.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-02-2020 om 08:43
Eindtijd:11-02-2020 om 19:18

cysewyn
9 feb. / 09:24
€ 45