Paul Indrek Kostabi - Tesla, Handgesigneerde giclée - Verkocht

Paul Indrek Kostabi - Tesla, Handgesigneerde giclée kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Geplaatst door  R_tsu
FA. (8)

95 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
Jaartal2014
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

Giclée op handgeschept katoenpapier

2014

Handgesigneerd in potlood

E.A. (épreuve d'artiste)

Oplage: 75

Afmetingen beeld: 50 x 36 cm

Afmetingen blad: 61 x 43 cm

In perfecte staat

Het werk wordt vlak verzonden

Paul Indrek Kostabi (1962)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  R_tsu
FA. (8)

95 verkochte items
43 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:24-07-2019 om 14:18
Eindtijd:07-08-2019 om 19:20
cysewyn
07 aug. / 15:16
€ 65