Paul Indrek Kostabi - Unfinished Symphony

Paul Indrek Kostabi - Unfinished Symphony kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Lois666

0 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige kleurengiclee van Paul Kostabi

afmeting blad  61x45 cm  in nieuwstaat

handgesigneerd en genummerd oplage 75ex

Paul Indrek Kostabi (1962)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  Lois666

0 verkochte items
61 cm
45 cm

Starttijd:17-01-2020 om 13:25
Eindtijd:31-01-2020 om 21:40
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHaarlem , Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland