Paul Kostabi - Double Feature - handgesigneerd - 2014

Paul Kostabi - Double Feature - handgesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek van de Amerikaanse kunstenaar Paul Indrek Kostabi , Giclée- druk.Uniek in vorm en kleurgebruik! Het is een bewerking van een werk van Andy Warhol met daarop Marilyn Monroe.

Deze grafiek is nooit ingelijst geweest en verkeert dan ook in uitstekende staat.

Titel: ' Double Feature '

Drukvorm: veel-kleurendruk met gebruikmaking van het Giclée-drukproces

Beeldformaat: ( b. x h. ) 61,0 cm x 61,0 cm

Bladformaat:: ( b. x h. ) 61,0 cm x 61,0 cm

Jaar van ontstaan: 2014

Gesigneerd: ja, onder met ' Paul Kostabi '

Matriaal: hoogwaardig ' Baumwollpapier '

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:30-01-2015 om 17:34
Eindtijd:04-02-2015 om 17:34

maxxim
4 feb. / 12:22
€ 30