Paul Kostabi, Glicee, "Newer York" - Verkocht

Paul Kostabi, Glicee, "Newer York" kopen? Bied vanaf 40!
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige met potlood handgesigneerde en handgenummerde (#50/75) glicee op zwaar katoenpapier van de bekende Amerikaanse kunstenaar Paul Kostabi. Uit beperkte oplage van 75 stuks.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Afmetingen afbeelding 46/50 cm, totaal blad 58/61 cm.

Afhalen in Enschede of verzenden.

Wordt stevig verpakt verzonden.

Verzendkosten NL 10,00 euro

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:17-05-2014 om 20:28
Eindtijd:31-05-2014 om 20:28
11296
23 mei / 20:37
€ 40