Paul Kostabi, Glicee, "Shut It Down" - Verkocht

Paul Kostabi, Glicee, "Shut It Down" kopen? Bied vanaf 40!
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige met potlood handgesigneerde en handgenummerde (#38/75) glicee op zwaar katoenpapier van de bekende Amerikaanse kunstenaar Paul Kostabi. Uit beperkte oplage van 75 stuks.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Afmetingen afbeelding 40/50 cm, totaal blad 52/61 cm.

Afhalen in Enschede of verzenden.

Wordt stevig verpakt verzonden.

Verzendkosten NL 10,00 euro

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-05-2014 om 16:30
Eindtijd:25-05-2014 om 16:30
Biedingen (3)
jklaassen
24 mei / 11:09
€ 50
11296
23 mei / 20:43
€ 45
bram86
12 mei / 17:44
€ 40