Paul Kostabi 'Loaded Questions', giclée, oplage 75, gesigneerd - Verkocht

Paul Kostabi 'Loaded Questions', giclée, oplage 75, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Paul Kostabi 'Loaded Questions', giclée, oplage 75, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Paul Kostabi 'Loaded Questions', giclée, oplage 75, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Paul Kostabi 'Loaded Questions', giclée, oplage 75, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Paul Kostabi 'Loaded Questions', giclée, oplage 75, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul Indrek Kostabi (1962)
"Loaded Questions"

Kunstenaar: Paul Kostabi
Titel: Loaded Questions
Techniek: Giclée
Papier: Handgeschept katoenpapier
Jaar: 2012
Oplage: 75
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Beeld Formaat: 37,5 x 55 cm
Papier Formaat: 44 x 61 cm
Conditie: in zeer goede staat. Het werk is nooit ingelijst

Paul Indrek Kostabi (1962)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:03-04-2015 om 16:38
Eindtijd:11-04-2015 om 16:38
boxer
07 apr. / 15:07
€ 50