PAUL KOSTABI, Passion Pits, giclee op handgeschept zwaar katoenpapier, 2013 - Verkocht

PAUL KOSTABI, Passion Pits, giclee op handgeschept zwaar katoenpapier, 2013 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

PAUL KOSTABI, Passion Pits, giclee op handgeschept zwaar katoenpapier, 2013 kopen? Bied vanaf 1!PAUL KOSTABI, Passion Pits, giclee op handgeschept zwaar katoenpapier, 2013 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Een mooie Giclee op handgeschept zwaar katoenpapier, titel PASSION PITS.

handgesigneerd en genummerd

nooit ingelijst geweest

Bladgroote: 52,0 x 61,0 cm
Motief: 41,0 x 50,0 cm
oplage: 19/75
verzendkosten aangetekend: België €15,- Nederland€20,-

Paul Indrek Kostabi (1962)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:25-04-2014 om 12:27
Eindtijd:09-05-2014 om 12:27
Biedingen (8)
sanderC
29 apr. / 10:39
€ 30
10905
28 apr. / 22:12
€ 25
sanderC
27 apr. / 13:46
€ 20
Kunstwinkel
27 apr. / 13:46
€ 15
sanderC
27 apr. / 13:46
€ 15
Kunstwinkel
27 apr. / 13:22
€ 10
sanderC
27 apr. / 13:22
€ 5
Kunstwinkel
27 apr. / 10:51
€ 1