Paul Kostabi - Shoes - Vrolijke, kleurrijke giclee, handgesigneerd en -genummerd

Paul Kostabi - Shoes - Vrolijke, kleurrijke giclee, handgesigneerd en -genummerd kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 39,00

Geplaatst door  MightyB
FA. (1)

17 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie giclee op zwaar handgeschept katoen papier

Jaar: 2014

Afmetingen: Blad 74 x 61 cm. en Beeld 58 x 50 cm.

Handgesigneerd en - genummerd; dit is nummer 56 uit een oplage van 75

Perfecte staat, nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden, kan worden afgehaald en soms (in overleg) gebracht

Dit item is verkocht voor 39,00

Starttijd:20-02-2017 om 20:57
Eindtijd:27-02-2017 om 20:57

26470
27 feb. / 16:10
€ 39