Paul Kostabi - So Green. Prachtige grote giclee, handgesigneerd en - genummerd.

Paul Kostabi - So Green.  Prachtige grote giclee, handgesigneerd en - genummerd. kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Paul Kostabi - So Green.  Prachtige grote giclee, handgesigneerd en - genummerd. kopen? Bied vanaf 45!Paul Kostabi - So Green.  Prachtige grote giclee, handgesigneerd en - genummerd. kopen? Bied vanaf 45!Paul Kostabi - So Green.  Prachtige grote giclee, handgesigneerd en - genummerd. kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  MightyB
FA. (1)

17 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Hele mooie  glicee op handgeschept katoenpapier.
Titel: So Green
Jaar: 2015

Afmetingen blad: 73 x 60,5 cm.
Afmetingen beeld: 57,5 x 49,5 cm.

Handgesigneerd en-genummerd
Dit is nummer 26 uit een oplage van 75.

Conditie: In nieuwstaat.

Kan worden opgestuurd (in principe aangetekend) , opgehaald of evt in overleg gebracht als het niet te ver weg is.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:14-12-2016 om 11:28
Eindtijd:19-12-2016 om 11:28

Haas
19 dec. / 10:27
€ 45