PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967) Acryl / Gouache - "Graad" - Gesigneerd

PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967) Acryl / Gouache - "Graad" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 145!

Paul Louis van den Bergh

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
149 verkochte items
  • Paul Louis van den Bergh

Titel: "Graad"

Afmeting beeld: 43 x 36,5 cm

Materiaal: Acryl, gouache op zuur-vrij karton

Gesigneerd: Ja

Jaar: 2017

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat. Hoek rechts onder heeft een kneusje

Paul Louis van den Bergh

FA. (4)

Lid sinds 2009
149 verkochte items

Starttijd:18-05-2017 om 21:53
Eindtijd:25-05-2017 om 21:53
Openingsbod€ 145
ObjectlocatieArnhem, Nederland