Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek - "Droomend II" - Gesigneerd - 2017

Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek - "Droomend II" - Gesigneerd - 2017 kopen? Bied vanaf 70!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 90,00

Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek - "Droomend II" - Gesigneerd - 2017 kopen? Bied vanaf 70!Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek - "Droomend II" - Gesigneerd - 2017 kopen? Bied vanaf 70!Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek - "Droomend II" - Gesigneerd - 2017 kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
149 verkochte items
  • Paul Louis Van Den Bergh (1967)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2017
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul Louis van den Bergh (BFA)
1967: Geboren in Roermond. Zoon van kunstenaars Margriet Windhausen (1942-  ) en Paul van den Bergh (1941-  )

1976-2007: Woont en werkt in Nieuw Zeeland

1993-1995: BFA, Otago School of Fine Arts, Dunedin, Nieuw Zeeland.
2007: Terugkeer naar Nederland

Tentoonstellingen in Nederland, Duitsland, Nieuw Zeeland, VS, Italië

Titel: "Droomend II"

Afmeting beeld: 30 x 21 cm

Materiaal: Acryl, potlood, conté, ballpoint op Schut PH neutraal, zuur-vrij, 180 g/m papier

Jaar: 2017

Gesigneerd: Ja

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat.

Het is mogelijk om dit werk te inspecteren voor aankoop.

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:07-08-2019 om 19:35
Eindtijd:18-08-2019 om 19:09

Biedingen (3):

Guntherdp
16 aug. / 16:55
€ 90
Sirene
16 aug. / 16:23
€ 80
Guntherdp
12 aug. / 18:31
€ 70