Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek op Canvas - "Loco" - Gesigneerd

Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek op Canvas - "Loco" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek op Canvas - "Loco" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek op Canvas - "Loco" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek op Canvas - "Loco" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek op Canvas - "Loco" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
149 verkochte items
  • Paul Louis Van Den Bergh (1967)
Jaartal2020
TechniekTempera
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mijn schilderijen en tekeningen suggereren de aard van intimiteit, gemeenschap, overgang, proces en progressie. Ze verbeelden levens / vormen, ongelijk en van voorbijgaande aard, die samenlevingen vormen die voortdurend in beweging zijn en veranderen, gecombineerd om vluchtige momenten van herkenbare onderwerpen en betekenis te creëren.

Tempera, gouache, krijt, Conté op gespannen canvas
Gesigneerd verso.

Paul Louis van den Bergh (BFA)

1967: Geboren in Roermond. Zoon van kunstenaars Margriet Windhausen (1942-  ) en Paul van den Bergh (1941-  )

1976-2007: Woont en werkt in Nieuw Zeeland

1993-1995: BFA, Otago School of Fine Arts, Dunedin, Nieuw Zeeland.

2007: Terugkeer naar Nederland

Tentoonstellingen in Nederland, Duitsland, Nieuw Zeeland, VS, Italië

Aankopen kunnen gecombineerd worden , u betaald dan slechts 1x de hoogste verzendkosten

Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-01-2021 om 19:54
Eindtijd:24-01-2021 om 20:45

LindeW
18 jan. / 10:08
€ 90