Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Ets |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80.5 x 60.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/7 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
De ets verkeert in een zeer goede staat; passe-partout is wat verkleurd, niet storend. Zie foto's Wissellijst met enige ouderdomssporen | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoorn, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Hoorn, Nederland |
Starttijd | 15-6-2022 om 21:59 |
Eindtijd | 23-6-2022 om 21:47 |