Paul Nieuwendijk - De Noordzee, de Noordzee

Paul Nieuwendijk - De Noordzee, de Noordzee kopen? Bied vanaf 90!
Paul Nieuwendijk - De Noordzee, de Noordzee kopen? Bied vanaf 90!Paul Nieuwendijk - De Noordzee, de Noordzee kopen? Bied vanaf 90!Paul Nieuwendijk - De Noordzee, de Noordzee kopen? Bied vanaf 90!
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Jaartal2018
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
Lijst29 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het is een impressionistisch schilderij. Een wat kleiner werk (studie). Het eeuwig bewegen van de zee is een aantrekkelijk onderwerp voor de  kunstenaar. Met impressionistische toets probeert hij het eeuwig bewegen van de zee  weer te geven en haar geheim te ontfutselen.
Ingelijst in een bijpassende lijst is het kunstwerkje hang klaar.

Paul Nieuwendijk; Gerrit Rietveld Academie, Breitner Academie, regelmatig geëxposeerd.
De tachtigjarige kunstenaar ziet nu graag dat meer van zijn kunstwerken zelfstandig hun weg in de wereld vinden. Daarom biedt hij zijn kunst aan op de kunstveiling. Oud werk, maar ook nieuw werk. Het zijn schilderijen, olieverf en acryl, grafiek, ets en houtsnede, aquarel, collage, gemengde techniek. Hij heeft zich door vele stijlen laten beïnvloeden zoals: abstract, modern, impressionistisch, expressionistisch.
Maar hij heeft hier zijn eigen stijl aan toegevoegd.

Paul Nieuwendijk (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  artprojects
FA. (3)

Lid sinds 2021
19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
35 cm
29 cm
30 cm
24 cm
Sluit binnenkort 2u 23m 32s
Openingsbod€ 90
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLelystad,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 19:31
Eindtijd:31-01-2023 om 20:36