Paul Rouwette - Kleurengiclee CONFESSIONS Handgesigneerd - Verkocht

Paul Rouwette - Kleurengiclee CONFESSIONS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Paul Rouwette - Kleurengiclee CONFESSIONS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Paul Rouwette - Kleurengiclee CONFESSIONS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Paul Rouwette - Kleurengiclee CONFESSIONS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1981 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Paul Rouwette (1955)
Jaartal1987
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie kleurengiclee van Paul Rouwette uit 1987.
Afmeting blad  65x65 cm  in zeer goede staat.
Het werk is zowel in de druk als Handgesigneerd.

Paul Rouwette (1955)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (34)

1981 verkochte items
65 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:15-03-2019 om 20:52
Eindtijd:22-03-2019 om 21:41
Esli
22 mrt. / 20:14
€ 25