Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 1992 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
Incl. lijst | 102 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel-enschot, Nederland |
Objectlocatie | Berkel-Enschot, Nederland |
Starttijd | 5-5-2020 om 13:22 |
Eindtijd | 19-5-2020 om 23:13 |