Paul van den Hout - Burn Gym

Paul van den Hout - Burn Gym kopen? Bied vanaf 1!

Paul van den Hout - Burn Gym

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Onbekend kopen? Bied vanaf 149!

Corneille - Onbekend

  • Openingsbod € 149
Dan Erceanu - Guten Morgen H. kopen? Bied vanaf 180!

Dan Erceanu - Guten Morgen H.

  • Openingsbod € 180

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Paul van den Hout (1963)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1980
TechniekVaria
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Paul vandenhout
Offsetlitho
niet genummerd of gesigneerd
Het werk is in zeer goede staat maar wel gevouwen

Paul van den Hout (1963)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
42 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-06-2020 om 14:48
Eindtijd:26-07-2020 om 12:20

Biedingen (2):

gijsbertus340
26 jul. / 11:46
€ 3
bambam
26 jul. / 11:35
€ 1