Paul van der Eerden - Zonder titel

Paul van der Eerden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Paul van der Eerden (1954)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Paul vandereerden
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Paul van der eerden bij xx multiple galerie.
Oplage; 300 exemplaren
Ontwerp; Paul van der eerden

Paul van der Eerden (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
65 cm
50 cm
Sluit over 12d 19u 6m 00s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd

Starttijd:21-07-2021 om 10:50
Eindtijd:09-08-2021 om 19:22