Paul van Eeden geboren te Kediri ( Indie) 1907 en overleden te Den Haag (1996), werkte o.m in het voormalige Batavia.
Leerling van de Akademie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Schilderde en aquarelleerde o.a. figuren, maar ook landschappen,stadsgezichten en stillevens. Lid van de Pulchri Studio te Den Haag en van de Haagse Aquarellisten Club. Behoorde tot de Nieuwe Haagse School.
Gaf les aan het Huygens Lyceum te Voorburg. Vermeld in Pieter Scheen met foto nr. 412, Jacobs en in van Hall II. Het schilderij is gevat in een eenvoudige houten lijst en rechtsonder gesigneerd.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00