Paul van Eeden - Stilleven met gipsmasker, 1982 - olieverf op doek

Paul van Eeden - Stilleven met gipsmasker, 1982 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul van Eeden - Stilleven met gipsmasker, 1982 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 90!Paul van Eeden - Stilleven met gipsmasker, 1982 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 90!Paul van Eeden - Stilleven met gipsmasker, 1982 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 90!Paul van Eeden - Stilleven met gipsmasker, 1982 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 90!Paul van Eeden - Stilleven met gipsmasker, 1982 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 90!Paul van Eeden - Stilleven met gipsmasker, 1982 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 90!Paul van Eeden - Stilleven met gipsmasker, 1982 - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Paul van Eeden (1907-1996)
Jaartal1982
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 39 cm (h x b)
Lijst67.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst zonder glasplaat

Nederland: €21,-

Belgie: €35,-

Rest EU: €43,-

(VK366030)

ConditieRedelijk

Er zitten enkele krassen in de verflaag in het midden van het werk.

Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-01-2020 om 13:21
Eindtijd:26-01-2020 om 20:26

mapy
25 jan. / 08:58
€ 90