Paul van Eeden - Varkenshoeder - Verkocht

Paul van Eeden - Varkenshoeder kopen? Bied vanaf 50!
Paul van Eeden - Varkenshoeder kopen? Bied vanaf 50!Paul van Eeden - Varkenshoeder kopen? Bied vanaf 50!
  • Paul van Eeden (1907-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie aquarel door Paul van Eeden, gesigneerd en gedateerd 1947. Varkenshoeder, getuige de twee varkens op de voorgrond.

Paul van Eeden (1907-1996)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
37 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 10:19
Eindtijd:09-10-2022 om 01:45
Halley7A
09 okt. / 00:04
€ 45