Paul van Gils: Toren, eigendruk

Paul van Gils: Toren, eigendruk kopen? Bied vanaf 75!
Paul van Gils: Toren, eigendruk kopen? Bied vanaf 75!Paul van Gils: Toren, eigendruk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  h_vandongen

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Paul van Gils (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

19x24cm, vochtvlek, ingelijst, 3 februari 1970, 4/14 eigen druk, papier.

Starttijd:24-08-2017 om 10:13
Eindtijd:07-09-2017 om 10:13
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieBreda, Nederland