Dit werk van de Duitse kunstenaar Paul Weber. Te zien op het doek zijn enkele wandelaarsters in een landschap. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd en in een vergulde houten lijst.
Goed
Wat oppervlaktevuil, miniem verfverlies aan de rechterzijde van het doek, verder in goede staat
Tot 10 kg.
€ 13,50