Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho van Paul Wunderlich "Intensiv" uit 1984. Handgesigneerd en genummerd in opl. van 200.
Afm. 88x59cm. Zr gde st. nooit ingekaderd. Verzending in ruime koker 15€.
Starttijd | 19-2-2013 om 12:42 |
Eindtijd | 26-2-2013 om 12:42 |