Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Paul Wunderlich 1927-2010)
_Oorspronkelijke litho op stevig papier uit 1982
_42-30 cm blad,37-27 cm _beeld
_Handgesigneerd en genummerd
_Oplage: Deze litho werd uitgevoerd in 4 kleuren met elk een oplage van 2500 exemplaren.
De blauwe kleur besloeg nr. 7501 tot 10000.Dit exemplaar is genummerd 8692/10000
Het afgebeelde exemplaar is nr. 8654 maar de kwaliteit is gelijk
_Catalogue raisonné: Rahimi 688-d
_Conditie: zeer goed.Niet gelijst geweest.Het rondje r/o is geen vlek maar onderdeel van de afbeelding.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Markelo, Nederland |
Objectlocatie | Markelo, Nederland |
Starttijd | 29-6-2017 om 13:53 |
Eindtijd | 9-7-2017 om 18:53 |