Phil Grisel - Aquarel - dubbel gesigneerd - "Hippe Vlakken" - 1968
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Kirchheim unter Teck, Duitsland |
Starttijd | 4-9-2016 om 13:41 |
Eindtijd | 5-9-2016 om 10:54 |