Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 1993 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 86 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Zowel het werk als de lijst zijn in goede conditie. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland |
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 21-5-2021 om 20:12 |
Eindtijd | 21-6-2021 om 19:08 |