Paula McArdle - Caroussel II

Paula McArdle - Caroussel II kopen? Bied vanaf 200!
Paula McArdle - Caroussel II kopen? Bied vanaf 200!Paula McArdle - Caroussel II kopen? Bied vanaf 200!Paula McArdle - Caroussel II kopen? Bied vanaf 200!Paula McArdle - Caroussel II kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Paula McArdle (1971)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage312/450
Leuk, vrolijk en humoristisch werk van deze kunstenares. In mint conditie, nog steeds in beschermfolie (daardoor lichte reflectie in de foto's).
Nooit ingelijst geweest. Rechtsonder hand gesigneerd, oplage nummer: 312/450.

Afmeting: 52 x 72 cm

Wordt opgerold in een stevige koker verstuurd, afhalen is ook mogelijk.

Paula McArdle (1971)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
72 cm
52 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:04
Eindtijd:20-02-2022 om 21:07
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingWereldwijd