Paula McArdle - Teeing off

Paula McArdle - Teeing off kopen? Bied vanaf 175!
Paula McArdle - Teeing off kopen? Bied vanaf 175!Paula McArdle - Teeing off kopen? Bied vanaf 175!Paula McArdle - Teeing off kopen? Bied vanaf 175!Paula McArdle - Teeing off kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Paula McArdle (1971)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/500
Leuk humoristisch werk van deze kunstenares. In mint conditie, nog steeds in folie.
Nooit ingelijst geweest. Rechtsonder hand gesigneerd, oplage nummer: 24/500.

Afmeting: 32 x 57 cm

Wordt opgerold aangetekend in een koker verstuurd, afhalen is ook mogelijk.

Paula McArdle (1971)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
57 cm
32 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:01
Eindtijd:13-02-2022 om 21:09
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieNumansdorp, Nederland
VerzendingWereldwijd