Paulus van Leeuwen - Oar Wurk Makkum vaas

Paulus van Leeuwen - Oar Wurk Makkum vaas kopen? Bied vanaf 19!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Paulus van Leeuwen - Oar Wurk Makkum vaas kopen? Bied vanaf 19!Paulus van Leeuwen - Oar Wurk Makkum vaas kopen? Bied vanaf 19!Paulus van Leeuwen - Oar Wurk Makkum vaas kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

632 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Paulus van Leeuwen (1955)
TypeGlas / Keramiek
StijlDutch Design
Afmetingen21.5 cm x 15 cm x 7 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Design vaas ontworpen door Paulus van Leeuwen voor Oar Wurk Makkum. Petrolblauw Gemerkt en in uitstekende conditie.

Dit item is verkocht voor 21,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-03-2020 om 23:09
Eindtijd:14-04-2020 om 21:38

keggestastok
14 apr. / 21:12
€ 19