Pavel Husa - Lithografie, Ingelijst - Verkocht

Pavel Husa - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Pavel Husa - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pavel Husa - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pavel Husa - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pavel Husa - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pavel Husa - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Pavel Husa - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
  • Pavel Husa (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 16 cm (h x b)
Lijst46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 397
Pavel Husa
Lithografie
7/73
22 x 16 cm
46 x 36 cm

Pavel Husa (1945)

TsjechischTsjechischAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

442 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
36 cm
46 cm
16 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:28-04-2019 om 14:39
Eindtijd:04-05-2019 om 16:28
Bettina
04 mei / 13:41
€ 49