Payage Visage - gesigneerde zeefdruk oplage 124/175

Payage Visage - gesigneerde zeefdruk oplage 124/175 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 252,00

Payage Visage - gesigneerde zeefdruk oplage 124/175 kopen? Bied vanaf 100!Payage Visage - gesigneerde zeefdruk oplage 124/175 kopen? Bied vanaf 100!Payage Visage - gesigneerde zeefdruk oplage 124/175 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  quentin
FA. (1)

76 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Karel Appel was een Nederlands kunstschilder en beeldhouwer in de moderne kunst uit de tweede helft van de twintigste eeuw, die tot de expressionisten kan worden gerekend. Hij brak door met zijn lidmaatschap van de Cobra-groep.
Uit deze periode komt ook deze zeefdruk Payage Visage uit de beroemde streepjes serie. Gesigneerd en genummerd.  Beeldformaat 76 x 56 cm. De zeefdruk heeft een met het blote oog nauwelijks zichtbare beschadiging. Het passepartou zou ook vernieuwd kunnen worden.  Voor de beschadiging is deze zeefdruk geschat op een waarde tussen 650 en 1150 Euro.

Dit item is verkocht voor 252,00

Starttijd:22-01-2015 om 12:51
Eindtijd:01-02-2015 om 12:56

Biedingen (11):

modernekunstonline
1 feb. / 12:48
€ 252
7775
1 feb. / 12:48
€ 250
modernekunstonline
1 feb. / 09:07
€ 230
Centerfo
1 feb. / 09:07
€ 210
Centerfo
29 jan. / 22:25
€ 171
hugocampus
29 jan. / 22:25
€ 161
hugocampus
29 jan. / 22:25
€ 140
Centerfo
29 jan. / 22:25
€ 130
hugocampus
25 jan. / 18:49
€ 120
15611
25 jan. / 18:49
€ 110
hugocampus
24 jan. / 11:07
€ 100