Paysage de brume, chateau

Paysage de brume, chateau kopen? Bied vanaf 700!
Paysage de brume, chateau kopen? Bied vanaf 700!Paysage de brume, chateau kopen? Bied vanaf 700!Paysage de brume, chateau kopen? Bied vanaf 700!Paysage de brume, chateau kopen? Bied vanaf 700!

Geplaatst door  annemarijke
FA. (1)

22 verkochte items
  • James Coignard (1925-2008)

olieverf, gesigneerd, 72 x60 cm. Ingelijst.

James Coignard studeerde in Nice en Parijs, woonde en werkte afwisselend in Parijs en aan de Cote d´Azur. Door zijn contact met Galerie Hervieu (Nice en Saint Paul de Vence) kreeg hij ook bekendheid in Skandinavie en de VS. Ooit exposeerde hij in Amsterdam bij Galerie De Eend. Het onderhavige werk is gekocht bij Galerie Hervieu in Saint Paul de Vence.

Mooi werk, de verf is pasteus opgebracht, én relief´. Gesigneerd links onder en op de achterkant.

Starttijd:30-07-2016 om 11:44
Eindtijd:05-08-2016 om 19:44
Openingsbod€ 700
ObjectlocatieNederland