Peer Veneman - Peeling an Orange - 2 kleuren ets - 2004 - Verkocht

Peer Veneman - Peeling an Orange - 2 kleuren ets - 2004  kopen? Bied vanaf 650!

Verkoopprijs: € 650,00

Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
  • Peer Veneman (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige 2 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2004
160 cm x 120 cm.

Zeer mooi uitgevoerd op zwaar papier in een kleine oplage. Galeriewaarde 1250/1500 euro.

Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie.

Verzend- en verpakkingskosten:
€ 25,- (binnen Nederland; buitenland op aanvraag). Afhalen kan in Eindhoven op afspraak, uiteraard zonder extra kosten.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.

Peer Veneman (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
Dit item is verkocht voor 650,00
Starttijd:04-09-2014 om 10:17
Eindtijd:18-09-2014 om 10:17
Ykes
18 sep. / 10:11
€ 650