PERSGLAZEN ART DECO KAT ---- GROS FRANCE - Verkocht

PERSGLAZEN ART DECO KAT   ---- GROS FRANCE kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

PERSGLAZEN ART DECO KAT   ---- GROS FRANCE kopen? Bied vanaf 125!PERSGLAZEN ART DECO KAT   ---- GROS FRANCE kopen? Bied vanaf 125!PERSGLAZEN ART DECO KAT   ---- GROS FRANCE kopen? Bied vanaf 125!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

GEMERKT GROS

LAND VAN HERKOMST FRANKRIJK

ART DECO KAT

PERIODE 1925 - 1930

HOOG 16 CM

100% GAAF  / ZONDER SCHADE

VERZENDEN AANGETEKEND

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:15-03-2018 om 10:42
Eindtijd:23-03-2018 om 20:42
snuffel
20 mrt. / 11:26
€ 125