Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 158/190 |
Peter Alma (1886-1969) Linoleumsnede op Japans papier. Rechts is het werk, gesigneerd in potlood en genummerd 158/190 Papiermaat 62 x 87 cm. In het papier zitten een aantal vouwen / kreukels Rechtsonder zit een scheurtje in het papier van ca. 1 cm (nauwelijks zichtbaar). Verder goed.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In het papier zitten een aantal vouwen / kreukels Rechtsonder zit een scheurtje in het papier van ca 1 cm (nauwelijks zichtbaar). Verder goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 7-11-2022 om 21:54 |
Eindtijd | 20-11-2022 om 20:27 |