Peter Bastiaanssen - dog in forest - Verkocht

Peter Bastiaanssen - dog in forest kopen? Bied vanaf 400!
Peter Bastiaanssen - dog in forest kopen? Bied vanaf 400!Peter Bastiaanssen - dog in forest kopen? Bied vanaf 400!
  • Peter Bastiaanssen (1957)
Jaartal2005
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen160 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Direct bij de kunstenaar zelf gekocht. Met 160x160cm is dit een van de grootste doeken die Peter bastiaanssen ooit heeft gemaakt. Eventueel te koop met houten hond erbij.

Peter Bastiaanssen (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  RichardSchouten
FA. (2)

Lid sinds 2019
3 verkochte items
160 cm
160 cm
Dit item is verkocht voor 562,00
Starttijd:28-07-2019 om 10:37
Eindtijd:04-08-2019 om 22:05
Biedingen (11)
Izabelleke
04 aug. / 22:00
€ 562
lialiem
04 aug. / 21:59
€ 542
Izabelleke
04 aug. / 21:59
€ 542
lialiem
04 aug. / 21:57
€ 521
Izabelleke
04 aug. / 21:54
€ 501
lialiem
04 aug. / 21:54
€ 500
lialiem
04 aug. / 21:53
€ 481
Izabelleke
04 aug. / 21:53
€ 461
lialiem
04 aug. / 21:53
€ 441
Izabelleke
04 aug. / 21:53
€ 421
lialiem
02 aug. / 13:10
€ 400