Peter Bastiaanssen - Dog with jumping fisch - Verkocht

Peter Bastiaanssen - Dog with jumping fisch kopen? Bied vanaf 85!
Peter Bastiaanssen - Dog with jumping fisch kopen? Bied vanaf 85!Peter Bastiaanssen - Dog with jumping fisch kopen? Bied vanaf 85!
  • Peter Bastiaanssen (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80/150
Leuke zeefdruk met de hond in de hoofdrol ( Art is a dog) van Bastiaanssen.
u kunt het werk vooraf of na aankoop ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of in een stevige verpakking toegestuurd krijgen.

Peter Bastiaanssen (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
60 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:23-07-2019 om 14:44
Eindtijd:08-08-2019 om 12:26
Eelcohendriks84
08 aug. / 00:43
€ 100