Peter Bastiaanssen - Even zitten hoor.... - Verkocht

Peter Bastiaanssen - Even zitten hoor.... kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 43,70 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Openingsbod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Peter Bastiaanssen - Even zitten hoor.... kopen? Bied vanaf 45!Peter Bastiaanssen - Even zitten hoor.... kopen? Bied vanaf 45!Peter Bastiaanssen - Even zitten hoor.... kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1091)
  • Peter Bastiaanssen (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Grappig werk van de Rotterdamse kunstenaar Bastiaanssen. Met zijn handelsmerk de hond ( Art is a dog) weet hij altijd weer humor in zijn werk te betrekken. In deze serie duikt het hondje op in de werken van wereldberoemde kunstenaars.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.

Peter Bastiaanssen (1957)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
35 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 43,70(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-05-2020 om 14:09
Eindtijd:14-06-2020 om 18:29
kokra
12 jun. / 14:37
€ 38