Peter Bastiaanssen - Hond - Grijs - Verkocht

Peter Bastiaanssen - Hond - Grijs kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  Klassiekers
FA. (1)

12 verkochte items
  • Peter Bastiaanssen (1957)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 stuks
Peter Bastiaanssen
Titel: Hond (grijs)
Jaartal: onbekend
Materiaal: Zeefdruk op papier
Oplage: 100 stuks
Afmetingen afbeelding: 2 maal 31 x 24,5 cm
Afmetingen papier: 50 x 70 cm
Ingelijst: nee
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (links en rechtsonder)
Conditie: In goede staat

Peter Bastiaanssen (1957)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  Klassiekers
FA. (1)

12 verkochte items
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:15-09-2019 om 20:48
Eindtijd:21-09-2019 om 19:27
Biedingen (4)
audia3
21 sep. / 19:21
€ 40
Evelien12321
20 sep. / 23:23
€ 35
audia3
20 sep. / 19:44
€ 30
Hans1951
18 sep. / 12:34
€ 25