Peter Bastiaanssen - interieur met roze

Peter Bastiaanssen - interieur met roze kopen? Bied vanaf 200!
  • Peter Bastiaanssen (1957)
Jaartal2016
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Interieur, acryl op doek

Peter Bastiaanssen (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  HClausen
FA. (2)

Lid sinds 2019
32 verkochte items
40 cm
40 cm
Starttijd:29-07-2019 om 14:42
Eindtijd:11-08-2019 om 22:36
Openingsbod € 200
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland