Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 103/150 |
Peter Bastiaanssen (Breda, 1957) woont en werkt in Rotterdam en is schilder en beeldhouwer. Hij studeerde aan de Academie St. Joost te Breda die hij in 1987 voltooide.
Kenmerkend voor de kunstwerken van Peter Bastiaanssen zijn de vrolijke kleuren en de aanwezigheid van de hond met kraaloogjes. Bastiaanssen zet een vraagteken bij kunst waar je eindeloos over moet nadenken zonder dat er beeldende kwaliteit valt te ontdekken. In zijn kleurige schilderijen figureren decoratieve wandversieringen, een kleed, een vaas bloemen, een vis in een kom, een of meerdere kopjes koffie en de zwarte hond.
Conditie | Goed | ||
Is in goede staat | |||
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 27-1-2021 om 15:22 |
Eindtijd | 9-2-2021 om 19:36 |