Peter Bastiaanssen - Vissie en Sippie - Verkocht

Peter Bastiaanssen - Vissie en Sippie kopen? Bied vanaf 90!
Peter Bastiaanssen - Vissie en Sippie kopen? Bied vanaf 90!Peter Bastiaanssen - Vissie en Sippie kopen? Bied vanaf 90!
  • Peter Bastiaanssen (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Grappig werk van de Rotterdamse kunstenaar en filosoof Peter Bastiaanssen. Met zijn handelsmerk de hond ( Art is a dog) weet hij altijd weer humor in zijn werk te betrekken.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer van Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Peter Bastiaanssen (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
60 cm
74 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-08-2022 om 11:58
Eindtijd:27-08-2022 om 21:14
Biedingen (5)
Ellis1965
27 aug. / 20:54
€ 125
RMV-NL
27 aug. / 20:54
€ 120
Ellis1965
26 aug. / 14:21
€ 110
RMV-NL
26 aug. / 14:21
€ 100
Ellis1965
26 aug. / 11:53
€ 90